תם טקס הורד האחרון. הקהל מתבקש לעמוד לשירת התקווה
מכל האנשים בישראל, איך קרה שדווקא אני מצאתי את עצמי כותבת את הבלוג של הרווק?
אני, בחורה צינית שכמותי, עם נטייה לאדישות, חוסר סובלנות כלפי אנשים משעממים, סולדת מרומנטיקנים חסרי תקנה ולא חושבת שגיא גיאור נראה טוב- כתבתי שבוע אחר שבוע על תוכנית "הרווק". נסתרות דרכי האל.

את הפרק האחרון של התוכנית ראיתי בסוויטה הנשיאותית/ממלכתית/תואר כלשהו של אביר של קראון פלאזה עזריאלי, יחד עם חברותיי הבלוגריות מרחבי הרשת הנשית. פינקו אותנו בסלון הכייפי, עם מסך פלזמה חמוד וארוחה הכללה את שלושת אבות המזון: לחם, גבינות ושוקולד, ולצידם שני אבות השתייה: יין ודיאט קולה. מזל, כי רק כך הצלחתי לשרוד את הפרק ה-לא לעיס בעליל שריצד לו על המסך.


נתחיל בתכלס: לא תהיה עונה שנייה לתוכנית. זוהי כמובן דעתי האישית בלבד. אבל מה שעבד כל כך טוב אצל האמריקאים, לא תופס כאן בארץ ישראל הציניקנית.
ובעוד שבתוכניות ריאליטי אחרות, ראה ערך האח הגדול והישרדות- ניתן למצוא מגוון רחב של טיפוסים- הבנות אשר מגיעות לרווק הינן מזן אחד בלבד.
אני לא טוענת שכולן חלקו את אותה הזהות והאופי, אך צריך להיות טיפוס מאוד מסוים כדי להשתתף בתוכנית כזו. ולכן אני אישית לא מצאתי אף בחורה להזדהות איתה. היחידה שמצאה חן בעיני הייתה ולרי שפשוט נראית לי בחורה מגניבה. היא גם היחידה שהודתה בפה מלא שהיא הגיעה לתוכנית בהתחלה כדי להתפרסם. בניגוד לתוכניות ריאליטי אחרות, בהן ברור שהמטרה היא להתפרסם ולזכות בכסף, כאן הצביעות חוגגת- כי אסור לך להודות ברצון לפרסום. צריך לרצות אהבה. חתונה. ילדים. צריך להיות נטלי.

מבין שתי הפינליסטיות, אני "היית בעד" דפנה. כלומר, היה לי ברור שבה גיא יבחר.
אני לא בטוחה שזה לטובותינו הנשים, אך מה שקרה הוכיח משוואה עתיקת יומין: אם את לא משחקת קצת את המשחק- את תפסידי.
נטלי פשוט רצתה מידיי. היא כל כך רצתה שזה כבר נטף לה מהאף.


בין אם היא באמת אהבה את גיא או לא- אפשר להתווכח. אולי זו באמת אהבה בשבילה ואולי הבום-מן פגע לה בטעות בראש, אך היה ברור שהיא כבר רואה את גיא ואותה יוצאים לקרוע את העיר ביחד. איזה לקרוע את העיר, היא ראתה אותם כבר מתחת לחופה. איזו חופה- היא כבר דמיינה את הבית שלהם עם שני הכיורים לבשר ולחלב. איזה כיורים- היא כבר פנטזה על 13 הילדים שיהיו להם.
לאורך העונה הזכרתי מספר פעמים את אוסף הנשקים שיש לנטלי מתחת למיטה, ואת החשש שלי שהיא תתפרץ יום אחד לוילה, תגרור את גיא לעבר הרי ירושלים באיומי גרזן ותקפיא את הזרע שלו לשימוש עתידי. אבל בסך הכל היא פשוט נשאבה לתוך התוכנית קצת יותר מידיי, ורצתה את גיא קצת יותר מידיי. וזה עלה לה ביוקר.

דפנה, לעומת זאת, עשתה הכל כמו שצריך. והם מתאימים: בלונדינים, מתפלספים, רדודים, סתמיים, פשוטים.
תקראו לי סנובית, אני אחיה עם זה בשלום. אבל בשביל מה צפיתי בכל הפרקים של התוכנית אם לא כדי לזכות להשמיץ מעט את המשתתפים בה. אל תיקחו לי את כל הכיף.

עכשיו נותר לחכות ולראות האם הם יחזיקו מעמד. אני אשמח אם זה יצליח, כי אהבה זה כיף, ומעודד, וזה יהיה נחמד לדעת שזה אמיתי. אבל האם יש באמת מצב שהם יחזיקו מעמד כזוג? אני מניחה שרוב הסיכויים שלא.

מה שלא יהיה, אני מאחלת לגיא ולדפנה ולנטלי ולי ולכל החברות שלי ולכל הקוראים שלי- שנמצא אהבה. אתם יודעים מה, יותר טוב מזה: אני מאחלת שהאהבה תמצא אותנו.


Facebook Twitter Delicious Digg Stumbleupon Favorites More
10 Responses
 1. אנונימי Says:

  מי מחפש עומק, תראי איזה זוג יפה :)

  פרק סכריני, בנאלי וצפוי, אבל עדיין כיף לראות אותם ביחד. רק לא הבנתי למה נטלי בכלל הופיעה שם ולמה חתכו בעריכה את הצווחות ותלישת השיער.

  זהו, עוד קצת... וזה נגמר


 2. אנונימי Says:

  עצוב לדעת שממש הולכנו שולל, כל המדינה חשבה שנטלי תיבחר,האם כולנו טעינו כל כך? הרי זה מה שגיא גיאור שידר. שהוא "מת על נטלי" ,הרי הוא חזר על זה לא פעם אחת , הכל ביניהם היה ורוד ובטקס ענקת הורד מ"שהוא היה חסר",שטויות אין לו מושג מה הוא הפסיד, או שאין לנו מושג כמה הכל מכור.


 3. אנונימי Says:

  פשוט רוב האנשים קהי החושים ומטומטמי השכל לא ראו את הג'סטות הקטנות, המבטים, השינוי בקול, את שפת הגוף , מה קורה לקול של גיא כשהוא אומר :דפנה ואיך הוא יורק את השם : נטלי בכל טקס ורד. כשהוא דיבר עם נטלי זה נראה מחושב , כאילו הוא קורא טקסט , לא היה שם רגש אמיתי, תגידו מה שאתם רוצים אני אומרת שיד ההפקה היתה בהחלטה להשאיר את נטלי לסוף והיד היתה כבדה! כשהוא נפרד מולרי היו לו דמעות בעיניים הוא באמת חיבב אותה מאוד וכשהוא קרא לנטלי הראש שלו זז מצד לצד ואמר: לא לא לא , קראתי בעיניים שלו: אני לא רוצה אותך, זרקתי את ולרי רק בגלל ההפקה!!!רוב האנשים פשוט מאמינים למה שהם שומעים ורואים אבל לא מצליחים לקרוא בין השורות וככה כולם הבינו שהוא הולך לבחור בנטלי רק אנשים רגישים
  ( כמוני...כמובן) ראו שהוא היה מאוהב בדפנה די מההתחלה. הוא לא הפסיד כלום! הוא זכה באישה מדהימה .הם ביחד 5 חודשים ואני חושבת שזה כן יחזיק מעמד , יש שם אהבה אמיתית על אפכם ועל חמתכם!!!!


 4. אנונימי Says:

  גיא שיחק מגעיל עד הרגע הארון הוא הראה לנטלי ולנו שהוא אוהב אותה המסכנה עדינה וטובה והוא הפיל אותה בפך בצורה מגעילה עד הדקה הארונה הוא התנשק והתמזמז איתה אפילו שהוא ידע שהיא בישנית והוא לא רוצה בה כי אם במישהיא לא אוהבת ומתוקה כמוה הלוואי שזה לא יצליח והוא יהיה שבור כמו נטלי שהיתה מתוקה ואז יבין מזה לשחק ברגשות של בחורה טובה וזה מה שאומרים גברים אוהבים שיעשו להם רע


 5. אנונימי Says:

  יש איך ידעתי שדפנה !!
  מסכנה אבל נטלי החמודה הוא אהב אותה ולא נתן לה ורד!


 6. אנונימי Says:

  סקס זה הכי הכי


 7. אנג'י Says:

  הייתי ממש מופתעת אם נטלי הייתה זוכה. לא הייתה ביניהם שום התאמה.


 8. אנונימי Says:

  ההתנהגות של גיא - היתה מחפירה - פשוט הונאה מכוונת - ומישחק ברגשותיה של נטלי - אותי זה הגעיל - גם בגלל הצביעות שלו - שיחק אותה הגון וישר - ובסוף התגלה האופי האמיתי שלו - איכס


 9. אנונימי Says:

  חתיחת תוכנית מפגרת ככה מישהי שבאמת התאהבה בו זה סתם הוא לא בחר בנטלי כי היא רוצה ילדים משפה וזוגיות נורמלית .!! פגעת בנטלי .. אתה סתם אפס 0 נטלי אני חולה עליך ומגעי לך מישהו הרבה יותר טוב מהחרא הזה הוא בחר בדפנה כי היא לר רוצה לא ילדים ולא מחויבות זה סתם.. הם עוד כמה זמן חותכים נטלי בקיצור גאי סתם אפס שפוגע ברגשות .! ואת מקסימה וחבל שההגעת לתוכנית הזו מגיע לךך הרבה יותר..!!!!


 10. אנונימי Says:

  אחרי שראיתי גם את הפרק אחרי הורד אני פתאום מצטערת שהוא בחר בדפנה. פתאום היא ניראת לי מאוהבת בו יותר ממה שהוא מאוהב בה. זה כנראה עבר לו. עצוב לי לחשוב שדפנה תפגע. היא באמת טובה מידי בשבילו. הלוואי ואני טועה אבל משהו בבחור הזה לא נראה לי מההתחלה . חבל שלא בחר ביסמין המזוייפת היה מתאים לו דוקא מישהיא כמוהו , אמביציוזית , חסרת רגישות, תאבת פרסום ממש כמו גיא. דפנה! את טובה מידי בשבילו , את צריכה בחור אנונימי שיאהב אותך באמת ויכבד אותך ,יהלום שכמוך!


הוסף רשומת תגובה

 • הרווק

  The Bachelor

  גיא גיאור, נטורופת ואחד מהמשתתפים הדומיננטיים בעונה השנייה של "הישרדות", יהיה הרווק המבוקש עליו מתחרות הבנות, בתוכנית הריאליטי הרווק

  שיתוף

     More

  פרומו הרווק

  Beyonce - Halo


  מודעות

  בלוג חובה לכל אישה